top of page
  • mihab3

Badania ankietowe mieszkańców Wilkowic

Przekazane zostały do skrzynek pocztowych mieszkańców ankiety, które mają charakter anonimowy. Celem badań ankietowych jest poznanie opinii mieszkańców na temat Zapory i Zbiornika (stopnia wodnego) Wilkówka. Wypełnione ankiety zbierane będą w dwóch lokalizacjach:

Skrzynka 1 - ul. Strażacka 3 (siedziba Spółki Wodociągowej w Wilkowicach)

Skrzynka 2 - ul. Wyzwolenia 25 (siedziba Urzędu Gminy Wilkowice).


Do skrzynek pocztowych przekazaliśmy w kopercie po jednej ankiecie z czerwoną pieczęcią Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Odpowiedzi z tej jednej ankiety traktować będziemy jako wspólny głos wszystkich dorosłych mieszkańców posesji.


Na zwrot ankiet czekamy do 30 grudnia!


Wyniki ankiet będą przedstawione podczas publicznej dyskusji, którą poprowadzą niezależne jednostki naukowe: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Uniwersytet Łódzki.


Jeśli nie otrzymaliście Państwo ankiety i chcą Państwo udzielić nam odpowiedzi, prosimy o kontakt e-mailowy: hydro.habel@gmail.com lub telefoniczny do sekretariatu Instytutu Geografii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy: tel. 52 349 62 72.


Po skontaktowaniu się z nami dostarczymy pod wskazany adres opieczętowaną ankietę.


Autorami ankiety są: Karol Mieczkin i Michał Habel (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy) oraz Sławomir Pytel (Uniwersytet Śląski w Katowicach)


37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page